Троє юних калушан наварили компоту та лимонаду на 10000 гривень, щоб допомогти ЗСУ

Зібрати гроші та передати їх на ЗСУ. Саме такими для дітей є канікули під час війни. 28 Серпня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 288 Зібрати гроші та передати їх на ЗСУ — cаме такими для дітей є канікули під час війни

Уже не вперше у світлиці Союзу українок приймали юних помічників. Тут впевнені, що в українського волонтерства немає віку. А є лише сильна віра в Україну, Збройні Сили України та нашу Перемогу.

Вікторія та Юрій Костяк, Радік Корсунь — учні ліцею №10. Вони продавали домашні напої, щоб допомогти захисникам. Виручені 10 000 гривень принесли у волонтерський штаб ГО “Союз українок” на потреби ЗСУ, розповіли волонтери.

Зібрати гроші та передати їх на ЗСУ — cаме такими для дітей є канікули під час війни.

“Війна змусила наших дітей швидко дорослішати, приймати важливі рішення та… способи заробітку грошей. Ні, не на нову іграшку чи телефон, велосипед чи іншу дитячу мрію. А на Перемогу! Бо саме про неї мріють мільйони українських дітей і допомагають її втілити.

Висловлюємо дітям і їхнім родинам щирі слова вдячності! Крім цього, від нашого волонтерського штабу ми вручили дітлахам ось такі пам’ятні подяки. Нехай слугують їм заохоченням за їхні добрі серця та гідні вчинки! І, звісно, вдячність усім, хто не пройшов повз дітей і придбав напій”, — кажуть волонтери.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни