Троє калушан отримають премію імені Івана Рубчака

У концертному залі відбулося засідання комісії із визначення лауреатів премії імені Івана Рубчака. 22 Жовтня, 2022, 13:00 Калуш Переглядів: 358 Очолює комісію заступниця міського голови Надія Гуш. Фото: Калуська міська рада

Як відомо, за рішенням Калуської міської ради до трьох існуючих номінацій («Лауреат у галузі музично-виконавської майстерності та естетичного виховання», «Лауреат у галузі літератури та історико-дослідницької справи», «Лауреат у галузі творчої художньої діяльності») додано нову номінацію «Лауреат у галузі образотворчого мистецтва».

У кожній номінації переможець визначався серед претендентів, кандидатури яких подавали трудові колективи закладів культури, інформують “Вікна” з посиланням на офіційну інформацію.

За результатами голосування комісія визначила переможців у трьох номінаціях:

  • лауреатом у галузі музично-виконавської майстерності та естетичного виховання стала заступниця директора Калуської дитячої музичної школи (директор школи з 2006 по 2022 рік) Леся Мелимука;
  • лауреатом у галузі творчої художньої діяльності став керівник народного аматорського молодіжного театру «ЛюбАрт» палац культури «Мінерал», драматург Ігор Липовський;
  • лауреатом у галузі образотворчого мистецтва став живописець, митець, художник, член Національної спілки художників України Йосип Кравець.

Кандидати у номінації «Лауреат у галузі літератури та історико-дослідницької справи» отримали рівну кількість голосів членів Комісії. Відтак згідно з Положенням про премію імені Івана Рубчака переможця у даній номінації цього року не визначено.

Як відомо, премію присуджують щорічно у розмірі трьох прожиткових мінімумів доходів громадян (зараз — 7800 гривень) і вручають до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва (9 листопада).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни