Триколор і колорадські стрічки. Хакери атакували сайти Прикарпаття

Представники профільних правоохоронних органів (Кіберполіції, Держспецзв’язку, СБУ, Національного координаційного центру кібербезпеки) провели ретельну перевірку факту втручання в роботу сайтів онлайн-ЗМІ, які зазнали атаки хакерів з рф.

18 Березня,
2022,
10:45
Прикарпаття

Переглядів: 669


Ілюстроване фото. Наслідки хакерської атаки на сайти ліквідовані

За результатами атаки на головних сторінках сайтів було розміщено заборонену в Україні символіку, яку також використовують військові рф, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Національної поліції України.

У результаті атаки не постраждали жодні персональні дані чи інформація, яка містилася на ресурсах, ідеться в офіційній інформації. Першими результатами розслідування є ідентифікація мережі та серверів, які зловмисники використовували для атаки. І це, своєю чергою, свідчить про їхній низький рівень підготовки. Дії правопорушників будуть кваліфіковані як підтримка країни, яка вчиняє злочини проти людства та людяності.

Попри низький рівень підготовки зловмисників, фахівці встановили, що підготовка та експлуатація вразливості рекламного додатка готувалася від початку відкритої російської агресії. Натомість, за цей час Збройні сили України та територіальна оборона ліквідували понад 14 000 окупантів, а також більше 3 300 одиниць їхньої техніки.

Наразі загрозу ліквідовано, усі ресурси відновили свою роботу. Докази, зібрані під час розслідування, будуть використані для притягнення винних до відповідальності.

Серед сайтів, які зазнали хакерської атаки, були і онлайн-ЗМІ Прикарпаття.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни