Трек “Чоловік, Герасим” розриває TikTok: як по-новому звучить українська народна пісня

Нові відео збирають мільйони переглядів. Популярність пісні стрімко зростає. 06 Квітня, 2023, 17:30 Україна Переглядів: 576 У жартівливій пісні йдеться про чоловіка Герасима, через якого “рветься” сорочка та навіть худне жінка. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

TikTok “розриває” новий тренд — пісня “Чоловік, Герасим”. У 2018 році трек записав народний хор села Козацьке Чернігівської області, проте нині він отримав сучасну обробку та чимало реміксів, пише УНІАН.

У TikTok з’являється все більше відео з цією піснею. Українці знімають жарти та просто діляться треком. Користувачі пишуть, що їм подобається слухати українську музику та вони щиро радіють тому, що ці треки нарешті почали витісняти російські “шедеври” з трендів.

У жартівливій пісні йдеться про чоловіка Герасима, через якого “рветься” сорочка та навіть худне жінка. Хто написав слова та музику – невідомо.

“Чоловік, Герасим, а я – твоя кудла, через твої конопельки я трошечки схудла. Чоловік, Герасим, ой, дай мені раду, через твої конопельки навіки пропаду. Чоловік, Герасим, ой, дав мені раду. Розірвана сорочина спереду і ззаду. За що б’єш, за що б’єш, за якиї вчинки? Чи я тобі не напряла за год три починки?” – йдеться у пісні.

Нові відео збирають мільйони переглядів. Популярність пісні стрімко зростає.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни