Трапилось найстрашніше. Як на Миколаївщині на міні підірвався автомобіль з прикарпатськими енергетиками

Днями на міні підірвався бригадний автомобіль енергетиків з Долини, які вже вдруге працюють на деокупованій Миколаївщині. 

Енергетики розповіли, як це трапилось, передає Фіртка.

Так, того дня енергетики займалися заміною побитих ізоляторів на пошкодженій анкерній опорі у Снігурівському районі Миколаївської області.

“Коли наші автомобілі переїжджали з місця на місце, трапилося найстрашніше. Спочатку проїхала “вишка”.

Як виявилося потім, всього 20 см від ворожої міни, прикопаної землею”, — каже майстер Долинської дільниці служби ліній “Прикарпаттяобленерго” Василь Федорич.

Як продовжують енергетики, за вантажопідіймальною машиною їхав бригадний автомобіль ГАЗ-66 з електромонтерами.

“Спочатку пролунав гучний вибух — кілька секунд на усвідомлення того, що трапилося, і дзвінка тиша.

Нам дуже пощастило, що в салоні нікого не було — лише водій, який відбувся переляком. Бригаду, яка стояла за один-два метри від епіцентру вибуху, не посікло уламками, бо міна була в землі достатньо глибоко”.

Весь удар від вибуху на себе прийняло колесо автомобіля, написали енергетики. Навсібіч розлетілася глина і погнувся диск.

“Найважче було далі — прийняти рішення про подальші дії.

Вирішили, що будемо їхати, адже сотні тисяч місцевих жителів, виснажених війною, чекають, що прийде день, коли в їхньому домі нарешті з’явиться світло.

І ми маємо зробити максимум, щоб наблизити цей день”, — зазначили у “Прикарпаттяобленерго”.

Як додали енергетики, за два відрядження на південь енергетики з Долини разом з колегами з “Миколаївобленерго” відновили приблизно п’ять кілометрів ЛЕП-150 кВ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни