Ткаченко уважно слідкує за запуском телеканалу Ukraine World News – Новини України

Ткаченко уважно слідкує за запуском телеканалу Ukraine World News - Новини України

Фото: facebook.com/uaworldnews

Міністерство культури та інформаційної політики “уважно слідкує” за появою телеканалу Ukraine World News. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Він запідозрив “суто політичний” інтерес запуску каналу під час війни. 

– Міністерство культури та інформаційної політики України уважно слідкує за появою інформації щодо запуску «амбітного» інформаційного каналу Ukraine World News під час війни. Очевидно такі плани знаходяться поза комерційних інтересів, а є суто політичними, – написав Ткаченко у своєму телеграм-каналі.

Міністр нагадав про указ президента, який ввів в дію рішення РНБО щодо єдиної інформаційної політики в умовах воєнного стану. Також у Олександра Ткаченко “є питання щодо «різнобарвного» бекграунду співпраці з різними політичними командами власника каналу Віталія Кропачова”.

Ткаченко зазначив, що МКІП не має повноважень видавати ліцензії телеканалам та приймати рішення про їх створення або закриття. Він сподівається, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення “уважно поставиться до розгляду цього питання”.

В липні бізнесмен Віталій Кропачов купив компанію, яка володіла цифровою ліцензією 4 каналу, яким, у свою чергу, володів наразі убитий нардеп-колаборант з Херсонщини Олексій Ковальов. 13 січня «Детектор медіа» повідомив, що Ukraine World News вийде в ефір 22 січня. На новому телеканалі Ukraine World News працюватимуть актор Богдан Бенюк, автор сценаріїв студії “Квартал 95» Валерій Жидков та відомий журналіст Петро Мага. Серед співробітників каналу є ведучі та менеджери, які працювали на каналах «Інтер», «Прямий», “1+1”, Live.Network, «112 Україна», NewsOne, «Україна 24» та «Апостроф TV». У телеканал вже є сайт та соціальні мережі, зокрема, YouTube-канал з інтервʼю.

У грудні 2022 року стало відомо, що нові канали ICTV 2 та 1+1 Україна транслюватимуть розважальний контент.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни