Тищенка звільнили з посади замголови фракції «Слуга Народу» після скандалу з Таїландом – Новини України

Тищенка звільнили з посади замголови фракції «Слуга Народу» після скандалу з Таїландом - Новини України

Миколу Тищенка звільнили з посади заступника голови фракції «Слуга Народу» після скандалу довкола організації зустрічі з українцями у Таїланді. Однопартійці ініціювали його виключення зі складу фракції та партії. Про це повідомили голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія та речниця Юлія Палійчук.

– Миколу Тищенка звільнено з посади заступника голови фракції «Слуга Народу». Засідання фракції відбудеться найближчим часом, – написала Палійчук.

Арахамія додав, що питання виключення Тищенка зі складу фракції розглянуть на терміновому засіданні. Також він закликав Олену Шуляк виключити Тищенка зі складу партії.

– Бачу, що не всі розуміють, чим повинні займатися народні депутати під час війни. Тому готуємо ряд кадрових рішень… Впевнений, нікому не потрібно пояснювати, за що. Сподіваюся, після цього до всіх остаточно дійде, у чому полягає робота депутата воюючої країни, – написав Арахамія.

26 січня на сайті та у соцмережах посольства України в Таїланді з’явилося запрошення  на зустріч з Миколою Тищенком “для обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд”. Зустріч мала відбутися 27 січня в готелі “Novotel” у Бангкоку.

23 січня президент Володимир Зеленський підписав закон про заборону виїзду за кордон чиновників та нардепів на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни