“Ти здавався безсмертним”. Оприлюднені останні фото Героя України “Да Вінчі”

Фотограф Костянтин Ліберов оприлюднив останні світлини командира штурмової бригади, Героя України, 27-річного Дмитра Коцюбайла і розповів, як загинув легендарний воїн. 08 Березня, 2023, 10:35 Прикарпаття Переглядів: 568 Дмитро Коцюбайло третину життя воював за Україну. Фото: libkos/Instagram Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Дмитро Коцюбайло “Да Вінчі” загинув на очах у фотографа, йдеться в Instagram Костянтина Ліберова:

“Позавчора (5 березня. — Авт.) ти на моїх очах в‘їхав на танку у ворожу посадку, а після цього повів за собою на штурм людей. І вони пішли, не роздумуючи, бо вірили своєму командирові.

Наступного дня (6 березня. — Авт.) ти голими руками з однією баклажкою води тушив загорівшийся танк з повним бк, в той час коли всі боялись навіть наблизитись до нього.

Герой України. Кращий з кращих. Воїн. Друг. Легенда.

Це сталось у нас на очах. Обстріл. Ти сказав нам залишитись в укритті. Вибухи, багато вибухів. За хвилину крики: Медика! медика! Да Вінчі!

Ми до останнього вірили. Ми до останнього молились. Ти був самим сміливим, самим відчайдушним із всіх, кого ми знали. Ти здавався безсмертним.

До кінця днів ми пишатимемось, що знали тебе. Герої не вмирають”.

7 березня стало відомо, що на обороні Бахмута загинув Дмитро Коцюбайло (позивний “Да Вінчі”) — доброволець і командир 1-ї штурмової роти ДУК “Правий сектор”. Він був першим в історії незалежної України добровольцем, якого відзначено званням Героя України.

Герою з Прикарпаття в листопаді минулого року виповнилося 27. На фронт він пішов просто з Майдану у 18 років, кинувши навчання в художньому коледжі.

Активний учасник Революції гідности. Учасник російсько-української війни, зокрема — командир взводу добровольців (2014) та роти (2015). У 2014 році отримав важке поранення в Пісках Донецької области, після одужання повернувся на фронт.

17 березня 2016 року призначений командиром 1-шої окремої штурмової роти «Вовки Да Вінчі» ДУК ПС, яка переформатована в батальйон.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни