“Ти назавжди з нами в думках, в серці, в спогадах”. У Калуші попрощалися із Дмитром Пасютою

Дмитро Пасюта віддав своє життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, щоб кожен з нас міг жити у вільній Україні. 08 Грудня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 1373 З коханим чоловіком та батьком прощаються дружина та син. Фото: Калуська міська рада

Сьогодні, 8 грудня, Калуська громада в нестерпному смутку провела Героя в останню земну путь.

Зовсім ще юний, 29-річний Дмитро Пасюта, уродженець міста Тлумача, який виховував сина, в серпні 2022 року пішов виконувати свій військовий обов’язок. 3 грудня у запеклому бою з військами загарбника ворожа куля обірвала життя батька, сина, брата й чоловіка.

Дружина військового Уляна Пасюта не уявляє, як тепер буде жити без чоловіка, а син — без батька. Своїми думками вона поділилася в соцмережі:

“З кожним днем стає лише гірше. Я не розумію, за що мені це? Я тебе дуже сильно люблю і знаю що ти мене любив ще сильніше. Але вже не зможеш мені це сказати. Ми були щасливі з тобою. В голові лиш думки як ти там, чи сильно боліло, коли тебе вбили.

Всі кажуть “Тримайся, будь сильно, треба далі жити”. А як? Як жити? Ніхто не може сказати. Цей біль тепер до кінця життя зі мною та нашим сином. Лише одиниці знають, як це нестерпно боляче, наче мене повільно ріжуть на дуже дрібні шматки. А ще дуже болить за нашого сина, він такий маленький і тепер без тата.

Ти назавжди з нами в думках, в серці, в спогадах. Вічна пам’ять тобі, моє сонечко”.

Як повідомляли “Вікна”, навідник мотопіхотного батальйону Дмитро Пасюта загинув у найгарячішій точці війни з окпуантами — на території Бахмутської громади на Донеччині.

“Розділяємо гіркий біль втрати з рідними, друзями і знайомими, з вдячністю, низько схиляючи голови, Захиснику за самовідданість і жертовність. Вічна слава і вічна пам’ять Герою Дмитру Пасюті!”, — йдеться в співчутті від імені Калуської громади.

Поховали Героя Дмитра Пасюту на Алеї Слави міського кладовища.

Раніше Калущина попрощалася із захисниками України Володимиром Кушликом, Ігорем Чошком, Василем Цюпером, Ігорем Ладовським, Леонідом і Романом Бутусіними, Віталієм Романишиним, Мар’яном Бігуном, Миколою Голіковим, Романом Мердухом, Зіновієм Кінашем, Андрієм Рендзяком, Віталієм Самсоненком, Володимиром Паньківим, Віктором Паньківим, Василем Дрогомирецьким, Андрієм Приставським, Дмитром Цупою, Валерієм Соколом, Станіславом Сеником, Тарасом Федорняком, Григорієм Мисюгою, Василем Шевчуком, Євгенієм Шишовим, Романом Петрівим, Михайлом Лещенком, Василем Фальовським, Русланом Куцілем, Іваном Кулибаничем, Ростиславом Породьком, Юрієм Ковальчуком, Ігорем Піхом, Олегом Гудаком, Романом Дуркалом, Ярославом Петрівим, Василем Завадецьким і Ярославом Куцелою.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни