Тероборона Коломийського району прийняла присягу. ФОТО

Новини

Тероборона Коломийського району прийняла присягу. ФОТО

Сьогодні

Сьогодні, 6 березня, бійці територіальної оборони Коломийського району прийняли присягу на вірність українському народові. В урочистостях взяли участь очільник військово-цивільної адміністрації Любомир Глушков, народний депутат України Андрій Іванчук, голова Коломийської громади Богдан Станіславський, місцеві депутати та громадськість.

З перших днів мешканці Коломийщини стали активно записуватися в тероборону. За словами очільника ВЦА Коломийщини Любомира Глушкова, наразі батальйон тероборони укомплектований. 


Благодійний фонд “Покуття” передав бійцям необхідну кількість рацій, а також  розвантажувальні матеріали. Як повідомив засновник фонду, народний депутат Андрій Іванчук, завтра до Коломиї прибуде форма для бійців тероборони. Також фонд працює над тим, щоб забезпечити бійців бронежилетами і касками.

 Територіальна оборона серед іншого забезпечуватиме охорону блокпостів.

Народний депутат Андрій Іванчук у своєму зверненні до бійців наголосив, що охорона блокпостів на в’їздах – це велика відповідальність, тому важливо щоб був зв’язок між бійцями для оперативного реагування. Нардеп також подякував добровольцям за службу і побажав міцного здоров’я.

 Читайте також: Народний депутат Андрій Іванчук – про роботу Парламенту, оборону столиці, біженців і благодійну допомогу фронту

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни