Територіальна оборона Івано-Франківської області показала себе з доброї сторони, – Руслан Марцінків

Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська, регулярно відвідує лінії фронту з метою відвідати військовослужбовців, вручити нагороди та передати гуманітарну допомогу.

Так, в етері програми «Новий погляд» політик розповів про одну з останніх таких поїздок на Запорізький напрямок, пише Фіртка.

«Є фізична втома, тому що фактично з квітня 2022 року хлопці на передовій, а поповнень не так багато. Досить важко сьогодні стояти на рубежах і захищати країну, особливо враховуючи те, що ворог значно чисельніший.

Навіть при тому, що захід нам допомагає – ворог все одно має більше снарядів та відповідних артилерійських систем. Через це досить складно, але хлопці тримаються», – ділиться міський голова.

читайте також: Прикарпатцям пояснили низку причин, які є поважними для неявки у ТЦК

Очільник громади наголошує, що територіальна оборона Івано-Франківської області, зокрема й місто Івано-Франківськ, показали себе з доброї сторони.

«Уявіть собі, противник – це десантно-штурмові війська, які вчилися працювати з технікою, а проти них стоять фактично хлопці з тероборони: хлопці, які ще вчора були айтішниками, чиновниками чи кимось іншим.

Наскільки треба мати дух і любов до своєї Батьківщини. У нас була така цікава розмова. Хлопці цікавилися, що там в Івано-Франківську.

Навіть один хлопець з Хіміків, 17Б, це з Пасічна, підійшов і попросив про ремонт свого двору.

Запитував, чому там і там  зробили бруківку, а в його дворі ще немає. Він хотів висловитися, сказати про це, така в нього була віддушина», – розповідає Марцінків.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни