Теракт в Стамбулі: Туреччина заявила, що не приймає співчуття США – Новини України

Теракт в Стамбулі: Туреччина заявила, що не приймає співчуття США   - Новини України

Фото: UMIT BEKTAS/REUTERS

Туреччина не приймає співчуття США через теракт у центрі Стамбула. Про це йде мова в заяві міністра внутрішніх справ країни Сулеймана Сойлу, яке опубліковало агентство Анадолу.

– Ми не приймаємо і відкидаємо співчуття посольства США у зв’язку з терактом у Стамбулі, – наголосив глава турецького МВС під час відвідин місця атаки.

Він також повідомив, що теракт у Стамбулі було здійснено за “дорученням” штабу організації YPG (гілка PПK – Робочої партії Курдистану), розташованого в сирійському районі Кобані.

Він додав, що безпосередній виконавець теракту в районі Бейоглу в ході допиту зізналася, що була заслана ватажками PKK/YPG нелегальними шляхами до Туреччини через сирійський Афрін. Глава МВС наголосив, що турецькі правоохоронці вивчили дані із 1200 камер відеоспостереження, провівши операції за 21 адресами та затримавши 46 підозрюваних. 

– Серед затриманих – терорист, якому було доручено фізичне усунення виконавця вибуху в Стамбулі. Причетні до теракту могли втекти вже сьогодні до Греції, але були оперативно схоплені, – сказав міністр.

Вибух стався 13 листопада на популярній серед туристів вулиці Істікляль у центрі Стамбула. Жертвами інциденту стали шестеро людей. Ще 81 перехожих постраждали. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни