Танцювальна пара з Івано-Франківська стала переможцем чемпіонату світу в Лондоні

Переможцями турніру UK open international — Відкритого чемпіонату світу, який проходив у Лондоні (Великобританія), стали Денис Федюк та Юлія Королик з Івано-Франківська. 17 Жовтня, 2022, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 194 Пара франківців входить в шістку кращих пар України

Франківці — численні переможні різноманітних міжнародних та всеукраїнських змагань, інформують “Вікна”.

А Uk open international championship — це один з найлегендарніших турнірів Великобританії: цього року турнір відбувався 69 раз. Захід має статус міжнародного рівня, тому там завжди найбільша кількість учасників з усього світу.

Танцювальна кар’єра у Дениса Федюка розпочалася з 8-річного віку. Танці стали його життям, без них він не уявляє свого майбутнього.

У Юлії Королик бажання серйозно і професійно займатися бальними танцями також у дитячому віці: вперше на паркет дівчинка вийшла у 6 років.

Пара франківців входить в шістку кращих пар України. Нещодавно вони стали фіналістами таких міжнародних змагань, як Dutch Open Festival і WDC AL World Championships, Polish Dance Festival, Ternopil Grande Cup. А у травні цього року стали срібними призерами, чемпіонами Європи та фіналістами Blackpool dance festivav — найпрестижнішого турніру світу.

Обоє танцюристів — студенти Університету Короля Данила: Денис — студент першого курсу, спеціальність «Дизайн», Юлія — студентка першого курсу, спеціальність «Право».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни