Така сама у Шварценеггера, — Kalush подарували зірці “Гри престолів” рожеву панаму

Зірка “Гри престолів” Джек Глісон навідався до України та взяв участь у благодійному кіноінтенсиві. Там з’явився й КилимМен з гурту Kalush, який подарував акторові рожеву панаму. 17 Лютого, 2023, 11:00 Україна Переглядів: 121 КилимМен подякував Джекові за підтримку та подарував йому рожеву панамку Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ірландський актор Джек Глісон вперше завітав 16 лютого до Києва. Зірка “Гри престолів” взяв участь у благодійному кіноінтенсиві, на якому англомовні українські актори працювали над сценою з “Гри престолів”, інформує 24 канал.

У залі був і представник гурту Kalush Orchestra — КилимМен. Він подякував Джекові за підтримку та подарував йому оригінальну рожеву панамку.

“Я хотів подякувати тобі особисто за те, що ти в такі тяжкі часи приїздиш до України та ділишся досвідом з нашими акторами та підтримуєш Україну. А також у нас є традиція дарувати наші оригінальні панами. Це тобі, така сама в Арнольда Шварценеггера”, — сказав КилимМен.

Ще дві панами чорного кольору КилимМен вручив помічникам Джека Глісона, які разом з ним приїхали до України. До слова, актор зізнався Килиму, що хотів би такий костюм, як у нього, та той відповів:

“На жаль, це не є одяг, я такий народився”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни