Таємний проєкт “Black Box” завдав окупантам збитків на 700 мільйонів доларів, — ГУР

Головне управління розвідки повідомило, що спільний таємний проєкт з Фондом “Повернись живим” та блогером Ігорем Лаченковим “Black Box” уже завдав російським загарбникам збитків на суму понад 700 мільйонів доларів. 06 Червня, 2023, 08:30 Україна Переглядів: 322 Ілюстроване фото. Вартість допомоги ГУР з боку Фонду «Повернись живим» перевищила мільярд гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Лише впродовж останнього місяця він завдав окупантам збитків на суму понад 700 мільйонів доларів. Результати роботи «Black Box» можна побачити на багатьох об’єктах окупантів, які знаходяться як на тимчасово окупованій, так і ворожій території, інформує Головне управління розвідки.

Впродовж квітня-травня 2023 року результати роботи проєкту можна було спостерігати у логістичних центрах, транспортних вузлах, в місцях скупчення військової техніки і живої сили та на інших цілях.

Як пояснив начальник ГУР Міністерства оборони України Кирило Буданов, це лише частина інформації про «Black Box», яку наразі можна оприлюднити:

«Понад 700 мільйонів доларів – наш черговий вклад у зниження наступального потенціалу армії ворога, деморалізації бойового духу та прийняття ним своєї поразки у цій війні».

У ГУР нагадують, що торік за запитом Головного управління розвідки МО України Фонд «Повернись живим» спільно з блогером Ігорем Лаченковим зібрав 230 мільйонів гривень на секретний проєкт «Black Box», який є масштабуванням попередньої, так само секретної ініціативи з «Повернись живим», загальною вартістю 40 мільйонів гривень.

З початку 2023 року в рамках проєкту акумульовано вже понад 270 мільйонів гривень. Це дало змогу завдати суттєвих збитків оборонному сектору ворога та зменшити кількість його військ, які мали поповнити окупаційний контингент.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення вартість допомоги ГУР МО України з боку Фонду «Повернись живим» перевищила мільярд гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни