“Тачка на ТРОкачку”. Kalush Orchestra оголосив збір на ремонт 4000 автівок для ЗСУ

Переможець Євробачення-2022 став амбасадором проєкту “Тачка на ТРОкачку” та відкрив спільний збір коштів. 04 Листопада, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 140 Військові на передовій гостро потребують щонайменше 4000 повнопривідних вантажних автомобілів

“Наша мета — перевершити попередній збір до Дня Незалежності, де ми разом з вами зібрали 5 мільйонів гривень! Тому давайте знову зробимо неймовірне та зберемо велику суму грошей. Сьогодні ви донатите на авто на ТРО, а вже завтра вони будуть захищати наші домівки”, — йдеться у повідомленні музикантів.

Благодійник або благодійниця, які перерахують найбільшу суму, отримають спеціальний подарунок — ексклюзивний доступ до перегляду нового кліпу гурту, прем’єра якого вже 4 листопада.

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/43dmFRqxdc.

Відремонтувати старі військові машини та відправити їх захисникам на фронт — така мета загальнонаціонального проєкту “Тачка на ТРОкачку”.

Серед нагальних задач наразі — перевезення озброєння, особового складу підрозділів і матеріально-технічного забезпечення. Саме із цими задачами можуть справлятись військові вантажівки, які ремонтуються силами меценатів та благодійників в рамках проєкту “Тачка на ТРОкачку”.

Військові на передовій гостро потребують щонайменше 4000 повнопривідних вантажних автомобілів. В середньому, необхідний ремонт однієї вантажівки обійдеться у $2500-3000.

Підтримати проєкт можна або фінансово — закупівля запчастин та оплата ремонту, або самостійно взяти на відновлення певну кількість авто. Ініціатори проєкту, спільно із Силами територіальної оборони ЗСУ, доставлять вантажівки до місця ремонту.

“Потрібні військові машини є на базах зберігання ЗСУ. Вони не експлуатуються вже понад 20 років і можуть перетворитися на брухт. Але більшу частину з них реально відремонтувати і відправити у стрій. Ми звертаємося до відповідальних підприємців та благодійників долучитися до проєкту і поставити українську армію “на колеса”, — зазначив підприємець, співзасновник проєкту та військовослужбовець ЗСУ, капітан Роман Городечний.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни