Сунак пообіцяв Україні 120 зенітних гармат для зміцнення ППО – Новини України

Сунак пообіцяв Україні 120 зенітних гармат для зміцнення ППО - Новини України

Фото: Офіс президента

Україна отримає від Великобританії додаткову військову допомогу, яка містить 120 зенітних гармат. Про це заявив прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак на прес-конференції у Києві.

– Для мене велика честь стояти тут поряд із вами. Сьогодні я тут для того, щоб сказати, що Великобританія продовжуватиме надавати допомогу доти, доки Україна досягне миру, безпеки, на які вона має розраховувати. Ми також надаватимемо нову допомогу, у тому числі 120 спеціальних зенітних гармат, а також РЛС. Ми допомагаємо і у навчанні військових медиків та військових інженерів, – повідомив Сунак.

Як зазначив голова британського уряду, Лондон також збільшує військову допомогу Україні напередодні зими. За його словами, наші захисники отримують спеціальне зимове обладнання, а найближчим часом Лондон планує передати гуманітарну допомогу Україні на суму понад 16 мільйонів фунтів (майже 19 мільйонів доларів США).

Також Сунак наголосив, що для Великобританії є честю прийняти конференцію щодо відновлення України наступного року.

– Сподіваємося, що ми зможемо завершити цю варварську війну і забезпечити справедливий світ, де пануватиме верховенство права, де злочини, які вчинять, будуть притягнуті до відповідальності, де буде мир, повага до суверенітету цієї держави, – додав він.

Прем’єр-міністр Британії Сунак прибув до України 19 листопада. Це перший його візит до нашої країни на новій посаді. Політик уже провів зустріч із президентом Володимиром Зеленським. Сторони обговорили подальшу співпрацю країн.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни