“Символ стійкості”: Будинок офіцерів у Вінниці не знесуть (фото)

Будинок офіцерів Вінниця Фото: Facebook | Будівля Будинку офіцерів у Вінниці після ракетного удару ЗС РФ

Таке рішення влада міста прийняла після експертної оцінки фахівців ДСНС.

Аварійна будівля Будинку офіцерів у Вінниці, яка постраждала внаслідок ракетного удару ЗС РФ, не буде повністю знесена. Про це у своєму Facebook заявив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Читайте кращі матеріали розділу на сторінці “Фокус. Україна” в Facebook

Губернатор повідомив, що співробітники ДСНС у результаті обстеження наслідків завдання удару дійшли висновку — будівля перебуває в аварійному стані. Тому частину аварійних конструкцій все ж таки демонтуватимуть.

“Йдеться не про повне знесення всього об’єкта, а про демонтаж аварійних конструкцій там, де небезпечно”, — зазначив Борзов.

За його словами, будівлю не знесуть, оскільки вона стала символом стійкості мешканців Вінниці.

Будинок офіцерів Вінниця Будинок офіцерів під час Другої світової війни [+]

“Будинок офіцерів вистояв у Другій світовій війні. Вистоїть і в цій — він уже став символом стійкості Вінниці”, — наголосив губернатор.

Раніше Борзов опублікував іншу інформацію. 15 липня у своєму Telegram він повідомив, що подія у місті обговорювалася із заступником глави Офісу президента Кирилом Тимошенко. Після чого Борзов заявив, що будівлю Будинку офіцерів буде знесено, а долю Будинку побуту “Ювілейний” вирішуватиме експертна комісія.

Будинок офіцерів Вінниця Будинок офіцерів після відновлення [+]

Нагадаємо, 15 липня співробітникам Нацполіції вдалося ідентифікувати 19 людей із 23 загиблих унаслідок ракетного удару по центру Вінниці. Як повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко серед загиблих були діти — жертвами путінської армії стали чотирирічна дівчинка та двоє хлопчиків 7 та 8 років.

Сьогодні, 17 липня, у Вінниці попрощалися з 4-річною Лізою Дмитрієвою, яка загинула внаслідок ракетного удару по Дому офіцерів у Вінниці. Учасники церемонії прощання приносили дитячі іграшки та квіти, а на цвинтарі під час прощання лунали звуки скрипки.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни