“Суха” перемога: калуський “Легіон” розгромив “Берсерків” із Харкова

Калуський “Легіон” впевнено переміг та реабілітувався за поразку від хокейного клубу “Кременчук” у попередньому матчі.

Матч пройшов у рамках дев’ятого туру Чемпіонату України. Відбувся він у місті Калуш, 4 листопада, на “Нафтохімік-Арені” інформує Фіртка.

На сьомій хвилині стартового періоду, нападник Легіону Пойманов вийшов віч-на-віч із воротарем, захисник збив його й арбітр призначив штрафний кидок (буліт). На жаль, нападник калушан не зміг реалізувати його.

У першому періоді Легіон двічі грав в більшості та мав кілька хороших нагод, щоб відкрити рахунок. Однак, голкіпер Берсерків Богдан Дяченко нівілбвав усі моменти. Нульова нічия після першої 20-хвилинки.

На старті другого періоду Легіон отримав ще один шанс зіграти в більшості. Цього разу вони скористалися цим. Руслан Ромащенко завдав кидка з правого флангу, Дяченко відбив його, але Владислав Луговий першим зорієнтувався й добив шайбу і порожній кут.

В середині другого періоду Легіон подвоїв перевагу. Луговий віддав чудовий пас на Ромащенка, якому залишалося тільки підправити шайбу у ворота. 2:0 за дев’ять хвилин до завершення періоду.

За цей час рахунок не змінився. Комфортна перевага Калуша перед заключною 20-хвилиною.

Третя шайба Легіону прийшла теж в більшості. Павло Таран завдав сильного кидка із синьої лінії, Андрій Кривоножкін підставив ключку й шайба підступно проскочила поміж ніг воротарю Берсерків.

Після цього, у матчі спалахнула бійка між гравцями обох команд. В результаті, Легіон отримав ще одну більшість і також реалізував її. Кривоножкін із другої спроби, але таки добив шайбу у ворота та оформив дубль.

Ще на останній хвилині капітан Легіону Віктор Захаров забив п’ятий гол. Він красиво обіграв двох захисників та розстріляв ліву “дев’ятку” Берсерків. За одну секунду до кінця матчу Павло Таран закинув шосту шайбу. До речі, калуська команда грала у більшості.

Саме гра у нерівних складах стала основним фактором перемоги Легіону. Калуська команда закинула чотири шайби граючи в більшості. В результаті, 6:0 — розгромна перемога прикарпатської команди. Окрім цього, голкіпер Легіону Олексій Аріпов записав до свого рахунку “сухий” матч.

Після дев’яти, матчів калуська команда надалі посідає четверту сходинку і має у своєму активі дев’ять очок.