Судові повістки будуть надсилати в електронній формі, — Калуський суд

Затверджено новий порядок надсилання судових повісток, повідомлень і викликів учасникам судового процесу в електронній формі. 30 Січня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 227 Ілюстроване фото. Бланк заяви можна отримати в суді або самостійно завантажити з офіційної сторінки суду Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це йдеться в повідомленні Калуського міськрайонного суду, інформують «Вікна».

Відтепер надсилання учасникам судового процесу судових повісток, повідомлень і викликів  в електронній формі здійснюється шляхом направлення в месенджері за допомогою програмного додатку або SMS-повідомлення за допомогою автоматизованої системи документообігу суду (АСДС).

Відповідний порядок затверджено Державною судовою адміністрацією України — наказ від 23.01.2023 року №28.

Судовий виклик надсилається учаснику судового процесу за наявності відповідної заяви та технічної можливості. Бланк заяви можна отримати в суді або самостійно завантажити з офіційної сторінки суду, розміщеної на офіційному вебпорталі судової влади України. Таку заяву потрібно підписати власноруч або кваліфікованим електронним підписом та подати до суду.

У разі зміни номеру мобільного телефону учасника судового процесу, або за наявності інших обставин, які перешкоджають отриманню ним судових викликів, учасник судового процесу повинен невідкладно подати до суду відповідну інформацію.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни