Суддю Тандира, який збив нацгвардійця у Києві, залишили під вартою – Новини України

Суддю Тандира, який збив нацгвардійця у Києві, залишили під вартою  - Новини України

Фото: pixabay.com

Київський апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід про арешт та утримання у слідчому ізоляторі без права внесення застави для судді Олексія Тандира, який у стані алкогольного сп’яніння 26 травня на блокпосту біля в’їзду до Києва збив на смерть військового Національної гвардії України. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

– Суд апеляційної інстанції у повному обсязі відмовив стороні захисту в задоволенні апеляційної скарги на обраний підозрюваному безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, – йдеться у заяві прокуратури.

Суддя Олексій Тандир 26 травня збив на смерть військового Національної гвардії України Вадима Бондаренка на блокпосту на в’їзді до Києва. При цьому суддя мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Наступного дня, 27 травня, Вища рада правосуддя одноголосно надала правоохоронним органам дозвіл заарештувати Тандира за підозрою у скоєнні смертельної ДТП, а суд відправив його під варту без можливості внесення застави майже на два місяці – до 21 липня.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни