Суд залишив під вартою екс-президента “Мотор Січ” Богуслаєва до лютого – Новини України

Суд залишив під вартою екс-президента "Мотор Січ" Богуслаєва до лютого - Новини України

Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід колишньому президенту “Мотор Січ” В’ячеславу Богуслаєву, підозрюваному в державній зраді. Він залишиться під вартою до 11 лютого 2023 року. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Засідання суду проходило у закритому режимі, оскільки на ньому йшлося про відомості щодо держзамовлення оборонного комплексу, що є державною таємницею. Журналістів допустили на слухання лише на оголошення рішення суду. Богуслаєв коментувати ухвалу суду не став, а його адвокат Руслан Волинець заявив, що рішення про оскарження його підзахисний прийме після отримання повного тексту судового рішення.

– За два місяці та з тих документів, які на сьогоднішній день надано до суду, жодних, що підтверджують факт продажу товарів з тих країн, у які продавала «Мотор Січ», і що саме той товар потрапив до Росії, у матеріалах справи немає, – сказав адвокат у коментарі журналістам.

Екс-президента “Мотор Січ” та начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства було затримано СБУ 23 жовтня. Їх підозрюють у незаконному постачанні запчастин для російської штурмової авіації та державної зради.

Обом фігурантам слідчі вручили про підозру за ст. 111-1 “Колобараційна діяльність” та ст. 111-2 “Державна зрада” Кримінального кодексу. 24 жовтня Шевченківський районний суд обрав Богуслаєву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни