Суд у справі намісника Лаври Павла перенесли через погане самопочуття митрополита – Новини України

Суд у справі намісника Лаври Павла перенесли через погане самопочуття митрополита - Новини України

Фото: suspilne.media

У суботу, 1 квітня, Шевченківський районний суд міста Києва переніс засідання щодо обрання запобіжного заходу митрополиту УПЦ (МП) Павлу Лебедю. Про це пише ” Суспільне “.

Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу митрополиту УПЦ МП Павлу перенесли на 3 квітня. Причиною стало погіршення самопочуття екс-намісника Києво-Печерської Лаври. Швидку митрополиту не викликали, зазначає видання. При цьому адвокат Лебедя Микита Чекман заявив, що захист не мав достатньо часу на підготовку до засідання.

– Затягування із боку захисту не було. “Ми просили рівності сторін у процесі і суд ухвалив справедливе рішення, відклавши засідання до понеділка, надавши стороні захисту можливість підготуватися, надати всі докази та документи”, – сказав адвокат.

1 квітня СБУ повідомила про підозру митрополиту Павлу. Йому інкримінують злочини за ч. 1 ст. 161 “Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань” та ч. 1 ст. 436-2 “Виправдання, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників” Кримінального кодексу.

За версією слідства, Лебідь у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців, принижував погляди інших віруючих конфесій і намагався сформувати ворожі настрої до них. Також силовики стверджують, що екс-намісник Лаври робив заяви, які виправдовують чи заперечують дії Росії.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни