Суд взяв під варту калушанина, якого підозрюють у поширенні наркотиків

Суд взяв під варту калушанина, якого підозрюють у поширенні наркотиків

Суд взяв під варту калушанина, який підозрюється у поширенні наркотиків через “закладки”.

Слідчий суддя розглядав клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо 31-річного мешканця Калуша.

Клопотання обґрунтоване тим, що чоловік незаконно придбав особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено – PVP, а в подальшому, діючи умисно, з метою збуту розмістив “закладку” із наркотиками на території Калуша.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області.

Підозрюваний сфотографував «закладку» на мобільний телефон та зберіг фото і координати GPS у мобільному застосунку на своєму обліковому записі.

В ході проведення огляду місця події, поліцейські виявили та вилучили полімерний згорток, обмотаний червоною ізоляційною стрічкою, яка згідно висновку експерта містить особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено, – PVP.

У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав та просив його задовольнити, а підозрюваний не заперечував своєї причетності до вчинення інкримінованого йому кримінального правопорушення. Просив обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Суд вирішив застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів. Запобіжний захід не є кримінальним покаранням, наразі слідство триває.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни