Суд взяв під варту 31-річного калушанина за поширення наркотиків через “закладку”

Слідчий суддя розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо 31-річного мешканця Калуша. Клопотання обґрунтоване тим, що чоловік незаконно придбав PVP — особливо небезпечну психотропну речовину та з метою збуту розмістив «закладку» із наркотиками на території міста. 13 Березня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 511 Ілюстроване фото. Підозрюваний не заперечував своєї причетності до вчинення правопорушення Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Підозрюваний сфотографував «закладку» на мобільний телефон та зберіг фото і координати GPS в мобільному застосунку на своєму обліковому записі, інформує Калуський міськрайонний суд.

Під час проведення огляду місця події поліціянти виявили та вилучили полімерний згорток, обмотаний червоною ізоляційною стрічкою, яка за висновком експерта містить особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено, — PVP (1-феніл-2-піролідин-1-іл-пентан-1-он), в кількості 0,6244 грама.

У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав та просив його задоволити, а підозрюваний не заперечував своєї причетності до вчинення інкримінованого йому кримінального правопорушення. Просив обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Суд враховував, що скоєний злочин, передбачений ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України, належить до категорії тяжких злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, які негативно впливають на життя, здоров’я та добробут людей і становить реальну загрозу здоров`ю населення та генофонду нації. А тому у цьому кримінальному провадженні наявний суспільний інтерес, який полягає у необхідності захисту високих стандартів охорони інтересів суспільства.

При таких обставинах суд вирішив застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів.

Запобіжний захід не є кримінальним покаранням. Наразі слідство триває.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни