Суд виніс вирок військовому, який загубив автомат на вокзалі

25 червня 2022 року він перебував на залізничній станції «Добросин» та під час нічного відпочинку залишив без нагляду автомат Калашникова із магазином і серед ночі виявив, що його у нього вкрали. 03 Травня, 2023, 12:30 Україна Переглядів: 375 Cуддя дослідив матеріали справи та визнав чоловіка винним у втраті військового майна. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Жовківський районний суд Львівщини виніс вирок військовому, який загубив автомат на залізничному вокзалі. Йому призначили два роки тюрми, але звільнили від покарання з річним іспитовим терміном, пише “Захід.net”.

Як вказано у вироку суду, чоловік проходить військову службу на посаді командира гармати у військовому званні солдат. 25 червня 2022 року він перебував на залізничній станції «Добросин» та під час нічного відпочинку залишив без нагляду автомат Калашникова із магазином і серед ночі виявив, що його у нього вкрали. Військового судили через втрату ввіреної для службового користування зброї внаслідок порушення правил її зберігання в умовах воєнного стану.

У суді солдат визнав свою вину та розповів, що випадок трапився на залізничній станції в Львівській області в червні 2022 року. Він здав наряд, сперся до дерева, автомат був збоку. Коли прокинувся, то побачив, що автомата немає. Спочатку він шукав автомат сам, а потім з сержантом і цілою батареєю. Також додав, що з нього стягнули вартість автомата.

Справу розглядав суддя Зорян Оприск, він дослідив матеріали справи та визнав чоловіка винним у втраті військового майна. Солдатові призначили два роки тюрми, але звільнили від відбування покарання, встановивши рік умовного терміну.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни