Суд оштрафував 20-річного калушанина на 17000 гривень за зберігання психотропу

Калуський міськрайонний суд розглянув кримінальну справу про обвинувачення 20-річного юнака, який незаконно зберігав психотропну речовину без мети збуту. 09 Листопада, 2022, 08:00 Калуш Переглядів: 157 Ілюстроване фото. Суд призначив юнаку покарання у виді штрафу в розмірі 17000 гривень

Обвинувачений перебуваючи в м. Калуші, на придорожній ділянці дороги знайшов полімерний пакет із вмістом особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якої заборонено 4-ММС (4-метилметкатинон), інформують “Вікна” з посиланням на Калуський міськрайонний суд.

Усвідомлюючи, що у вказаному полімерному пакеті міститься особливо небезпечна психотропна речовина, обіг якої заборонено, юнак взяв пакет та поставив до кишені своїх штанів. Через деякий час його зупинили працівники патрульної поліції, яким згодом калушанин добровільно видав пакет із вмістом психотропної речовини.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся за вчинене.

Прокурор у судовому засіданні просив визнати юнака винним та призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Розглянувши справу, суд дійшов висновку, що покаранням, необхідним та достатнім для виправлення обвинуваченого та попередження нових кримінальних правопорушень, як самим обвинуваченим, так і іншими особами, є покарання у виді штрафу, з урахуванням відношення винного до скоєного, що виразилось у його щирому каятті та засуджені своєї протиправної поведінки, яке буде відповідати тяжкості правопорушення, не буде становити «особистий надмірний тягар для особи» та відповідатиме справедливому балансу між загальними інтересами суспільства та вимогами захисту основоположних прав особи.

Суд призначив юнаку покарання у виді штрафу в розмірі 17000 гривень, а особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено — 4-ММС (4-метилметкатинон) в кількості 0,2856 грама, яка зберігається у камері зберігання речових доказів, вирішено знищити.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни