Світовий банк схвалив додаткову допомогу Україні на $610 мільйонів

Світовий банк схвалив додаткову допомогу Україні на $610 мільйонів

Фото: investopedia.com

Позику виділять для вирішення термінових потреб у допомозі та відновленні країни. Туди ж включать новий проект з відновлення та покращення доступу до медичної допомоги.

Світовий банк схвалив додатковий пакет фінансової допомоги Україні на загальну суму $610 мільйонів. Кошти виділять для вирішення термінових потреб у допомозі та відновленні  держави, повідомляє Reuters

Відзнаається, що, пакет включає додаткову позику в розмірі $500 мільйонів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку Світового банку, яка підтримується гарантією Великої Британії.

Крім того, туди включено новий проект із відновлення та поліпшення доступу до медичної допомоги та задоволення потреб у медичних послугах, повʼязаних із війною.

“Вторгнення Росії в Україну продовжує мати руйнівні економічні та гуманітарні наслідки, впливаючи на сектор охорони здоров’я, критично важливу енергетичну інфраструктуру та транспортні мережі”, – заявив президент Світового банку Девід Малпасс.

Нагадаэмо, 22 листопада 2022 року у державний бюджет надійшло 60 млн доларів від Світового банку. Із цих коштів 50 млн долварів надано на пільгових умовах від Міжнародної асоціації розвитку, решта 10 млн доларів – як гарантії від Латвії.

Раніше Світовий банк повідомив про виділення Україні додаткових 500 мільйонів доларів на фінансування термінових потреб, спричинених повномасштабним вторгненням РФ.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни