Світові рекорди, прикарпатці на іграх та біатлонні перегони: результати сьомого Олімпійського дня

Підбиваємо підсумки сьомого олімпійського дня у Пекіні для українських спортсменів.

Сьогодні, 11 лютого, наша збірна змагалася у шести видах спорту: гірськолижний спорт, лижні перегони, біатлон, стрибки з трампліна, шорт-трек та скелетон, передає Фіртка.

Результати українців

Гірськолижний спорт. Супергігант. Анастасія Шепіленко посіла 37-ме загальне місце з 42 учасниць, які фінішували у перегонах. Вона продемонструвала результат – 1:19,60 хвилин, відставання від лідерки скало 6,09 секунди.

“Супергігант – останній вид у якому я виступала на цих Олімпійських іграх. Але я задоволена, що пройшла трасу досить технічно і непогано для мого рівня. Адже це складна дисципліна, вона вимагає досвіду.

Звісно, як і всім спортсменам, мені хотілося досягти максимуму. На жаль, тут цього не вдалося зробити. Не вистачило у фізичному плані – ще на початку сезону я отримала травму і не встигла нормально відновитися.

Але попри все, я пишаюся, що вдалося здобути олімпійську ліцензію і представляти Україну у Пекіні-2022. Зараз, перебуваючи тут, спостерігаючи за суперницями й порівнюючи власні результати, розумію – змагатися на рівні топ атлетів можливо, потрібно просто більше працювати”, – прокоментувала спортсменка НОК України.

Лижні перегони. Класичні перегони на 15 кілометрів. Україну представляли Руслан Перехода та Олексій Красовський. Другий, пройшов дистанцію за 44:59,8 хвилини та посів 77-ме місце, а перший, 78-ме місце із результатом 45:05,6 хвилини.

Біатлон та стрибки з трампліна. Фіртка писала про те, які місця зайняли наші біатлоністки та про результати кваліфікації зі стрибків на трампліні.

Шорт-трек. 500 метрів. Третій заїзд. Український спортсмен Олег Гандей не зміг пройти кваліфікацію. Він розпочав заїзд у третій групі та продемонстрував результат – 44,163 секунди. Олімпієць посів четверте місце з чотирьох та не пробився до чвертьфіналу.

Скелетон. Третій та четвертий заїзди. Представник України Владислав Гераскевич посів 17-ту сходинку із результатом 3:04,83 хвилини після третього заїзду та взяв участь у четвертому, оскільки до нього проходять топ-20 спортсменів.

Після останнього, четвертого заїзду, Владислав Гераскевич посів остаточне 18-те місце на Олімпійських іграх у Пекіні.

Інші результати за сьогодні

Швейцарська гірськолижниця Лара Гут-Бехрамі здобула золоту медаль у супергігант.

Сноубордист Аюму Хірано із Японії виграв золото у хафпайпі, продемонструвавши результат – 96 балів.

Перемогу у спринтерських біатлонних перегонах здобула норвежка Марте Олсбю-Ройселанн.

Золото у лижних перегонах виборов фін Ііво Нісканен.

Швед Нільс вар дер Пул переміг на дистанції 10 000 метрів у ковзанярському спорті та встановив світовий рекорд 12:30,74.

Також, світовий рекорд встановила шорт-трекістка з Нідерландів Сюзанне Схюлтінг. Її результат 1:26,514 хвилини на дистанції 1 000 метрів.

Олімпійським чемпіоном у скелетоні здобув німець Крістофер Гротхер. Його результат 4:01,01 хвилини. До слова, це перша золота медаль для Німеччини у цьому виді спорту.