Світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях у неділю відключатимуть за графіком – Новини України

Світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях у неділю відключатимуть за графіком - Новини України

Фото: t.me/Укренерго

У неділю, 28 січня, світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях відключатимуть за графіком. При цьому ситуація з електроенергією на Одещині залишається складною. Про це повідомляє ДТЕК у Telegram.

– «Укренерго» надав нові обмеження споживання електроенергії наступного дня: Київ (вдень 955 МВт/вночі 669 МВт), Київщина (вдень 682 МВт/вночі 615 МВт), Дніпропетровщина (вдень 1159 МВт/вночі 1208). Такі ліміти дозволяють використовувати графіки стабілізаційних відключень у Києві, Київській та Дніпропетровській областях, – зазначили у компанії.

При цьому на Одещині тривають екстрені відключення світла через руйнування внаслідок російської атаки. Енергетики продовжують працювати над усуненням неполадок і роблять все можливе, щоб світло в будинках українців було якнайдовше.

Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об’єктам високовольтної мережі. Втім, енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій. Споживання електроенергії у вихідні зменшилося, але дефіцит потужності в українській енергосистемі залишається значним.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни