Святий обов’язок кожного – берегти пам’ять про Героїв – Новини Івано-Франківська

16 жовтня в Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку полеглому Герою з Колодіївки Василю Лялику

В березні 2022 року Василь був мобілізований у Збройні Сили України. Захищав Вітчизну у складі інженерно-технічної роти 14-ї окремої механізованої бригади. Героїчно загинув при виконанні бойового завдання 20 травня на Донеччині.

«Хочу всім подякувати за співчуття. Але я горда за свого чоловіка. Він назавжди залишиться в наших серцях», – каже дружина Героя. 

«Сьогодні ми тут на знак глибокої вдячності відвазі, сили духу і безстрашності. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять справжньому Герою. Який в боротьбі з московськими окупантами, захищаючи нашу землю, нас з вами, віддав найдорожче – своє життя. Наш Василь Лялик є нашим Героєм. Він був прикладом для всім. Дуже відповідальний, щирий, життєрадісний, вірний друг. Він завжди гордився тим, що він українець. А коли розпочалась війна – сказав: а хто, як не я», – пригадує директор Колодіївського ліцею Ольга Семанюк

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків також був разом із громадою на відкритті памʼятної дошки. Він зауважив, що громада з 2014 року понесла великі втрати – вже 162 мешканці віддали своє життя в московсько-українській війні.

“13 жовтня перед Покровою ми разом з рідними відвідали всі могили. Віддали шану, помолилися. Велика жертва. Але наш святий обов’язок – зберегти пам’ять і допомогти рідним. На всіх школах, училищах, університетах ми встановлюємо в рамках програми «Івано-Франківськ – місто Героїв» анотаційні дошки нашим Героям. Бо гордимося нашими відважними Воїнами. Адже завдяки їм, ми маємо спокій в українському тилу. Закликаю всіх допомагати нашим воїнам. Війна, на жаль, триває. Тому робімо все, щоб українська перемога була якнайшвидше. Низький уклін рідним!”, – каже очільник міста.

Похоронений Василь Лялик у рідному селі Колодіївка. Був одружений, виховував трьох синів.

 

Святий обов’язок кожного – берегти пам’ять про Героїв

 

Святий обов’язок кожного – берегти пам’ять про Героїв

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни