Священник Роман Чоловський із Пійла отримав грамоту від Митрополита Епіфанія

Священнослужитель Калуської громади отримав високу нагороду — грамоту за заслуги перед Українською Помісною Православною Церквою та побожним народом від Блаженнішого Митрополита Епіфанія. 02 Листопада, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 400 Преосвященний Єпископ Феогност Бодоряк вручив настоятелеві храму о. Роману Чоловському грамоту

У селі Пійлі в церкві Введення в Храм Пресвятої Богородиці з благословення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа відбулося богослужіння, яке продовжилося панахидою за загиблими у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яку очолив Преосвященний Єпископ Феогност Бодоряк, інформують «Вікна».

Особливо земляки вшанували світлу пам’ять уродженця Пійла, старшого лейтенанта Олега Перегуди «Скіфа». Боєць загинув 14 червня у бою з російським окупантом поблизу села Богородичне Краматорського району Донецької області. 31 березня йому виповнилося лише 35.

На богослужінні Преосвященний Єпископ Феогност Бодоряк вручив настоятелеві храму о. Роману Чоловському грамоту за заслуги перед Українською Помісною Православною Церквою та побожним народом від Блаженнішого Митрополита Епіфанія.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни