Сучасні дизайнерські рішення за допомогою вінілових наклейок – Новини Галича

Вінілові наклейки – надзвичайно популярна сучасна поліграфічна продукція. Зараз їх використовують практично всюди – від малесенької кімнатки у студентському гуртожитку до величезного ресторану чи торгового центру, від банального вказівника до тюнінгу авто чи реклами.

Чому саме вінілові наклейки?

Чи вірите ви, що навіть невелика за розміром вінілова наклейка може багато чого змінити у житті – підняти настрій малюку, змотивувати написом на стіні студента, підбадьорити старенького, позитивно налаштувати підлітка, прикрасити вітальню. Це справді так! Особливо, коли використовуємо наклейки на стіни.

Сучасні варіанти оздоблення помешкання 

Вінілові наклейки можуть послужити нам роками, виручити при необхідності, швидко змінити вигляд помешкання, є доступними за ціною, різноманітними як за стилем, так і кольором. Їх використання – безперечно це ваш індивідуальний підхід до зміни інтер’єру, зовнішнього вигляду простору. За допомогою вінілових наклейок на стіни, ви зробите власний дім більш стильним та сучасним, уникнувши дорогого ремонту і всього, що з ним пов’язано – пилюка, купа сміття, робітники. Залежно від масштабів вашого задуму, ви легко зміните оселю чи офіс власними руками за короткий час. Похмурі стіни вітальні, спальні, кухні швидко переміняться. Зрештою, сховати чи задекорувати тріщину на стіні, навіть стелі, вм’ятину на дверях чи плитці ви зможете власноруч і надзвичайно швидко. І, вважайте, що б це не стало вашим хобі – вмійте вчасно зупинитися.    

Основні переваги вінілових наклейок

Вінілові наклейки дозволяють зробити наше помешкання, офіс, авто більш індивідуальним, стильним та неповторним, не витрачаючи при цьому захмарні суми. Окрім цього вони:

  • легко наносяться на будь-яку поверхню
  • мають багатоколірну гамму та зображення високої якості
  • представлені різноманітністю форм та розмірів
  • наклеюються практично на будь-яку поверхню
  • швидко та легко знімаються
  • не бояться вологи та перепаду температур
  • змінять ваше помешкання за лічені хвилини
  • доступні за ціною

Вінілові наклейки на авто

Вінілові наклейки просто на очах можуть змінити ваше авто. Таке покриття має і захисну функцію – оберігає кузов від подряпин, а часом захищає бокові частини, особливо в умовах перевантажених міст. До того ж якщо вже й сталася якась незначна прикрість – можна приховати деякі вади на кузові автомобіля, що дозволить не витрачати кошти на фарбування. При потребі плівку можна швидко зняти або замінити на нову. 

Догляд за вініловими наклейками

Особливого догляду цей вид декору не потребує. Вініл добре переносить перепади температур та вологості як в інтер’єрі, так і на авто. Проте, не варто допускати тривалого контакту з брудом чи солями. Це дозволить послужити цьому виду тюнінгу досить довго. 

Використання вінілових наклейок – це політ фантазії, свобода вибору, можливість спробувати себе у дизайнерських рішеннях та покреативити. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни