Студенти університету нафти і газу передали дві тонни води для людей з Каховки

Всього за одну добу студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спільними зусиллями вдалося зібрали понад дві тонни води та 50 пакетів гуманітарної допомоги для постраждалих від підриву Каховської ГЕС мешканців районів півдня. 10 Червня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 266 Студенти планують і на далі підтримувати волонтерські ініціативи. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ініціатори й організатори – Профспілка студентів ІФНТУНГ, інформують “Вікна” з посиланням на ІФНТУНГ.

«За декілька годин від оприлюднення оголошення студенти змобілізувалися й принесли понад три сотні пластикової тари і так вже за два дні нам вдалося набрати понад 2 тонни води. Для завантаження та набору води були задіяні 10 студентів. Забір води здійснювався за рекомендацією кафедри екології та Дністровського басейнового управління водних ресурсів у Духовній Криниці»,  – розповідає координаторка збору допомоги, студентка 2 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування», голова профбюро ІГПДУ Юлія Терефенко.

Окрім цього, студенти та ВПО зібрали понад 50 пакетів гуманітарної допомоги (одяг, крупи, засоби гігієни) для постраждалих мешканців південних районів. Усю допомогу студенти привезли в штаб Спілки волонтерів Прикарпаття і вже 8 червня вона відправилась на Херсонщину.

«Просто стояти осторонь тих катастрофічних подій, які відбуваються в нашій державі, не наша історія. Ми в Профспілці переконані, що таке волонтерство має бути основою діяльності будь-якої організації. У тилу – це наше найголовніше завдання. Ми маємо спокій тут, для того щоб допомагати як військовим, так і жителям прифронтових територій. «Бути частинкою чогось великого» – ми з колегами взяли собі цей вислів як лейтмотив останніх кількох днів нашої роботи. Можливо ці 2 тонни води в масштабах всієї катастрофи – це мало. Але якщо ми змогли цією водою і гуманітаркою забезпечити хоча б кілька сімей на кілька днів, значить наша робота була немарною. Зупинятись на цьому не будемо, плануємо надалі активно підтримувати волонтерські ініціативи», – додає Юлія.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни