Студенти Войнилівського професійного ліцею пройшли практику в “Ґудвеллі Україна”

Студенти Войнилівського професійного ліцею пройшли практику в ТзОВ “Ґудвеллі Україна”. 27 Листопада, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 246

Про це повідомила пресслужба провідної агрокомпанії краю, інформують “Вікна”.

“Радо вітаємо студентів Войнилівського професійного ліцею з проходженням практики в нашій компанії. У нас є багато цікавих професій та саме спеціальність тракториста припала до душі юним практикантам. Наші колеги роблять все можливе, щоб студенти, а в майбутньому наші спеціалісти, почували себе комфортно та отримали великий багаж навичок та знань. Працюємо разом заради кращого майбутнього!”, — ідеться в повідомленні.

Раніше йшлося, що компанія розвивається і активно шукає кандидатів на різні посади. Однак, робота з колективом є не менш важливою за пошук нових працівників. Крім належних умов праці і дотримання всіх вимог трудового законодавства, сільськогосподарська компанія прагне створити відповідну атмосферу для комфортної роботи працівників. Серед переваг, які пропонує «Ґудвеллі Україна», — можливість навчання й розвитку, обмін досвідом із закордонними колегами, організація активного відпочинку і корпоративних святкувань, медичне страхування та багато іншого.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни