Студент з Івано-Франківська здобув перемогу на конференції Universeh з досліджень космосу

Студент кафедри комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки Ігор Ніколенко здобув перемогу на конференції UNIVERSEH, яка днями відбулася в Кракові (Польща). 20 Травня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 86 Ігор Ніколенко проходить стажування по космічній тематиці в Університеті в Кембриджі Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Зараз Ігор Ніколенко проходить стажування по космічній тематиці в Університеті в Кембриджі та є учасником у проєкті з досліджень космосу та космічних технологій UNIVERSEH, інформують “Вікна” з посиланням на Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Це — альянс п’яти університетів з різних європейських країн, який утворили Університет Тулузи (Франція), Люксембурзький університет, Дюссельдорфський університет  імені Генріха Гейне (Німеччина), Краківська гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, AGH (Польща) та Технічний університет Лулео (Швеція). Він був створений у листопаді 2020 року для розробки нового способу співпраці в галузі космосу в рамках нової ініціативи Європейської Комісії «Європейські університети».

До слова, технічний університет долучений до проєкту UNIVERSEH як асоційований партнер на початку 2023 року. Його координатором від ІФНТУНГ став професор Олег Витязь.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни