Стилістом Олени Зеленської виявилася засновниця бренду Gunia Project – Новини України

Стилістом Олени Зеленської виявилася засновниця бренду Gunia Project - Новини України

Фото: instagram.com/kamenska.n

За формуванням гардероба першої леді України Олени Зеленської стоїть засновниця бренду Gunia Project Наталія Каменська. Про це повідомив ELLE.UA.

Каменська майже два роки відповідає за образи першої леді. У минулому вона співзасновниця і дизайнерка Lake studio (раніше kamenskakononova). В інтерв’ю журналу Наталія Каменська розповіла, що розпочала співпрацювати з першою леді позаминулого літа. 

– До того не можу сказати, що ми тісно спілкувалися. У нас була мінімальна комунікація: я робила для Олени Володимирівни мініколекції, промальовку луків, щоб стилісти могли відшивати вбрання. Це була пропозиція від дизайнера. Насправді я досить довго не працювала як стиліст, хоча й починала свій шлях саме з цього, — сказала Каменська.

Пропозиція попрацювати з першою леді стала для Каменської неочікуваною. Вона пройшла співбесіду з Оленою Володимирівною. За словами стилістки, вони балансують на межі класики й сучасності. Але ця класика не нудна, а доповнена цікавими з дизайнерськими елементами. В центрі напряму стилю Олени Володимирівни  — орієнтир на українських дизайнерів. 

Наталія Каменська розповіла, що раніше в Олени Володимирівни був досить маленький гардероб: всього кілька рейлів одягу і десять пар взуття. Перед важливими поїздками першої леді стилістка вивчає протокол, радиться з експертами з етикету. 

За час повномасштабної війни гардероб першої леді обновився відсотків на десять. Новий одяг відшивають тільки для важливих поїздок. До гардероба додали більше суконь. Переодягнутися в військову форму чи футболку кольору хакі, як її чоловік, Олена Зеленська не могла. Але перша леді відмовилася від яскравих кольорів і сміливих експериментів. 

– Це цілком зрозумілий образ для головнокомандувача країни, в якій триває війна. Будь-які перемовини, які сьогодні веде наш президент стосовно війни, — це військова історія. Перша ж леді комунікує зі світом у дещо інакший спосіб, — зазначила Каменська.

В офіційному гардеробі першої леді наразі найбільше одягу бренду AMG, серед інших брендів-фаворитів: Litkovska, Gasanova та Lake. Все більше пропозицій надходить від молодих українських брендів, але тут є свої нюанси. 

– Часто якість таких речей, м’яко кажучи, не найкраща. Був період, коли я робила акцент на демократичних брендах і назначала першій леді багато примірок. Але тут важливо розуміти, що сумнівна якість — це, може, і ок для бренду, який ще розвивається. А от експериментувати на першій леді — не найкращий варіант. У дружини президента є більш важливі справи, ніж примірки, які забирають час. Тому я тільки за інтеграцію худі, футболок та інших речей сегмента мас- і мідлмаркет у гардероб пані Олени, але я за професійний підхід: це має бути якісна тканина, правильний крій, і це має сидіти гарно, — розповіла стилістка.

На урочистих заходах у День Незалежності Олена Зеленська зʼявилася у вишиванці Gunia Project. Перша леді також обрала вишиванку Gunia project для саміту НАТО у Вільнюсі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Natasha Kamenska (@kamenska.n)

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни