Стереотипи про парфуми, яким час перестати вірити – Новини Галича

Парфуми – це важливий атрибут образу чоловіка та жінки. Особливо часто вони застосовуються для доповнення святкових образів. Оскільки використання дуже активне, навколо парфумів утворилося багато стереотипів, які іноді заважають вибрати підхожий аромат. Розберемося, у що можна вірити, а що варто залишити в минулому.

Стереотип №1: можна правильно вибрати запах, використовуючи тестери

Це абсолютно невірно, адже більшість ароматів по-різному розкриваються на шкірі/волоссі/одязі, ніж на смужці паперу. Парфум обов’язково потрібно «одягати». При нагріванні компонентів починають виділятися аромамолекули. Як результат, відбувається поєднання природного запаху тіла та того, що на нього нанесене. Навіть є такі парфуми, що розкриваються лише на тілі, причому на кожному користувачі будуть «звучати» по-різному.

Стереотип №2: висока ціна = відмінна якість

Ні, це не так. Основне в парфумах – це якість інгредієнтів і хороша робота парфумера та команди. Хороші вдасться знайти в будь-якій ніші. Головне – як поєднані компоненти та які саме вимоги ви ставите до парфумів. Відмінні – ті, що відповідають вашому стилю життя та підкреслюють особистість.

Стереотип №3: для кожного сезону – свій аромат

Це не зовсім правдиве твердження. Існує таке поняття, як «парфумерний гардероб»: це серія ароматичних засобів, які вдалося вибрати за допомогою професійного консультанта. У такій лінійці можуть бути присутніми діловий, екстравагантний, вечірній аромати. Також вдасться знайти той парфум, що підходить вам ідеально, і його не доведеться «переодягати» в залежності від сезону.

Як не дивно, експерти рекомендують орієнтуватися на ті парфуми, які викликають у вас відчуття щастя, – це саме той, єдиний, який шукаєте.

Стереотип №4: чоловічі та жіночі парфуми

Будете здивовані, але не існує гендерного поділу ароматів. Тобто чоловічі парфуми цілком можуть мати нотки троянди або лаванди, які чомусь заведено відносити до «жіночих». Коли створюється певна комбінація в одному флаконі, зазвичай те, для якої статі вона більше підходять, визначають з огляду на прийняті в суспільстві стандарти.

  • Сьогодні відомі бренди створюють все більше та більше унісекс-парфумів, які чудово «звучать» на чоловічій і жіночій шкірі.

    Стереотип №5: хороший парфум має бути стійким

    Ні, це не так. На стійкість аромату впливає концентрація ароматичної речовини, а вона варіюється від 3 до 35%. Тобто додати велику кількість ароматичного компонента синтетичного походження можна в найдешевший парфум, але він від цього не стане якіснішим. А можете знайти одеколон із концентрацією 5%, і будете вражені, як красиво грає аромат на вашій шкірі та як його приємно носити.

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни