Стендапер Щегель порівняв Україну з Північною Кореєю після скандалу з виїздом за кордон – Новини України

Стендапер Щегель порівняв Україну з Північною Кореєю після скандалу з виїздом за кордон - Новини України

Фото: instagram.com/shchehel2.0/

Стендап-комік Андрій Щегель порівняв Україну із Північною Кореєю і заявив, що готовий ніколи більше сюди не повертатися. Так стендапер у авторському подкасті srakadupa прокоментував реакцію суспільства на його рішення виїхати з країни “задля комфорту”, отримавши тимчасовий довзіл на виїзд від Мінкульту. 

– По-перше, це самий жосткий *обнутий цирк. По-друге, як я можу читати новини, сподіваючись на отримання будь-якої інформації після того, що відбулося. По-третє, Україна *обаний цирк із попаяними дибілами, у яких немає шансів на цивілізоване життя. Четверте, люди *обані криси, які не можуть подумать головой, заперечить, підтримать…, які трясуться за пиріжок з гівном, лиш би в них не забрали громадянство, яке ні на що не здатне. Наступне, я схиляюсь до цього, що це фестиваль довбо*обства, який грунтується на заздрості. Я щиро вдячний українському народу за те, що вони організували мені можливість політичного притулку у ряді країн. Мені по*ую шість тисяч разів і я готовий ніколи туда [в Україну] не повертатися, бо на*уя. І нема сильнішого мотиватора, ніж український народ, не повертатися в Україну. Ще я думаю, що українські коміки пі*араси сцикливі, і що ми Північна Корея, – сказав Щегель.

Через скандал зі Щегелем міністерство культури посилить вимоги на отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон для чоловіків призовного віку. У міністерстві підтвердили, що Щегель перебував у складі групи, якій було надано тимчасовий дозвіл, але не повернувся в Україну.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни