Стефанчук зустрівся у Києві з головою Європарламенту – обговорили санкції для РФ та “мирний договір” Китаю – Новини України

Стефанчук зустрівся у Києві з головою Європарламенту - обговорили санкції для РФ та "мирний договір" Китаю - Новини України

Фото: t.me/verkhovnaradaukrainy/45599

Президент Європейського парламенту Роберта Мацола прибула до Києва увечері, 3 березня. В українській столиці вона вже провела зустріч зі речником Верховної Ради Русланом Стефанчуком. Про це політик повідомила у своєму Твіттері.

– Добре повертатись до України. До цих хоробрих людей, що надихнули світ. До героїв, які відмовляються здаватися. До тих, хто пожертвував усім заради наших цінностей. До європейців, чий будинок у нашому Європейському Союзі, – написала Мацола.

Як зазначила глава Європарламенту, Україна у майбутньому має стати членом Євросоюзу. На зустрічі зі Стефанчуком було погоджено посилення співробітництва ЄС із Україною.

Спікер Ради заявив у своєму Телеграм-каналі, що на порядку денному розмови з Мацолою був шлях до членства нашої країни в ЄС. Також він подякував президенту Європарламенту за підтримку всіх 17 резолюцій на користь України. За його словами, сторони також обговорили питання про санкції проти РФ, пропозицію Китаю про “мирний договір” та запропоновану президентом Володимиром Зеленським “формулу миру”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни