Стефанчук на Мюнхенській безпековій конференції: Росія як вірус – Новини України

Стефанчук на Мюнхенській безпековій конференції: Росія як вірус - Новини України

Фото: facebook.com/stefanchuk.official

Санкції проти Росії та її ізоляція мають бути такими, щоб змусити країну припинити війну. Про це на Мюнхенській безпековій конференції заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук. 

– Поряд із важливістю санкцій, хочу сказати про необхідність ізоляції росії. Ця країна не є такою, з якою має розмовляти G7, їй не місце у «Великій двадцятці», вона не має займати місце в Раді Безпеки ООН. І їй не повинно знайтися місця на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. росія, – це як вірус, – вона має бути ізольована та поставлена на карантин, –  сказав він під час дискусії про роль парламентів в умовах війни, повідомляє Укрінформ.

Стефанчук розповів, що Україна дуже сподівається на дієвість десятого пакета санкції ЄС, який невдовзі має бути ухвалений проти Росії.

Голова Верховної Ради закликав партнерів визнати РФ державою-терористом та швидше приймати рішення щодо постачання Україні сучасної технологічної зброї. За словами Руслана Стефанчука, Україна потребує в першу чергу системи протиповітряної оборони, ракети великого радіуса дії, танки і бойові літаки. 

59-та Мюнхенська безпекова конференція проходить у Німеччині 17-19 лютого. Від України приймають участь президент Володимир Зеленський (через відеозв’язок), керівник Офісу президента Андрій Єрмак, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни