Став на стежку відчайдушної боротьби: на війні загинув військовий з Прикарпаття – Новини Галича

У бою із ворогом на Донеччині загинув Віталій Кадол – випускник Ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради 2007 року.   Чудовий син, люблячий батько і чоловік. Віталій за життя завше був таким – усміхненим, життєлюбним, креативним, повним енергії і сили змінювати світ на краще.   Про це пише  «Галицький кореспондент», посилаючись на Ліцей № 13 Івано-Франківської міської ради.   За свій короткий земний вік Віталій, якому було лише 32, встиг створити сім‘ю, подарувати життя сину і, відклавши власні мрії і плани на завтра, стати на стежку відчайдушної і героїчної боротьби з ворогом уже сьогодні.  

“Він міг би розділити надвечір‘я життя батька і матері, щедро обдарувавши їх своєю вдячністю за даровану любов і турботу. Міг би щодня до схилку віку дарувати ніжність і любов дружині, разом із нею примножуючи все найкраще у житті свого сина. Він міг би бути все життя найкращим другом і найважливішим героєм у житті свого Павлика. Та, на жаль, у спогадах усіх нас Віталік залишиться Героєм, скарб життя якого на зорі його розквіту вкрала війна.  

 

Висловлюємо слова щирого співчуття і розділяємо біль втрати із батьками, рідними та всіма, хто знав цю чудову людину. Вічної пам‘яті на землі і раю на небесах нашому Герою”, – йдеться в дописі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни