Старух: У Мелітополі сталися вибухи, після яких з міста виїхали кадирівці – Новини України

Старух: У Мелітополі сталися вибухи, після яких з міста виїхали кадирівці - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Після останніх вибухів у Мелітополі з міста виїхала частина «кадирівців». Як повідомляє «Укрінформ», про це начальник Запорізької ОВА Олександр Старух заявив в ефірі FREEDOM.  

Він нагадав,  що вибухи пролунали напередодні на російських військових базах. Внаслідок них загинуло і поранено багато загарбників.

– У Мелітополі просто святкували день народження однієї негідної людини, і дуже голосно святкували. Тож, як зазвичай це буває, сталося самозаймання. Напевно, носять із собою щось не те. Тому сталися вибухи і, відповідно, багато постраждалих, тих, хто неправильно поводився з вогнем і не дотримувався техніки безпеки. Дійсно, постраждала значна частина окупантів, не вистачає місць у лікарнях, їх вивезено до Криму, – сказав Старух.

Відносно інформації про нібито загибель “смотрящего” від Кадирова,   який перебував на об’єкті, де стався вибух, глава ОВА сказав, що це має коментувати військове командування або Сили спеціальних операцій. В той же час він додав, що після вибуху деякі “кадирівці” вирішили залишити Мелітополь.

Старух також повідомив, що російські загарбники тримають у полоні 232 мешканця Запорізької області. Це представники органів влади, бізнесмени, керівники підприємств. Мета викрадення різна – «пограбувати, змусити співпрацювати».

Що за вибух

Про нього напередодні розповідав мер Мелітополя Іван Федоров. За його словами, попередньо, поранено та вбито близько 200 загарбників.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни