СТАРТУВАЛА ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ У «ПОДОЛЯНОЧКУ» – Новини Івано-Франківська

Вслід за електронною реєстрацією у школи Івано-Франківську запрацював електронний запис у дитячі садки. Щоправда, наразі запис проводиться тільки у садочок №21 «Подоляночка», який відкрили наприкінці грудня минулого року. 

Тут набір дітей проводитися у сім груп: одна ясельна група – 23 місця (для діток, народжених з 02.09.2018р. по 01.09.2019р.); дві молодші групи – по 25 місць (діти, народжені з 02.09.2017р. по 01.09.2018р.); дві середні групи – по 25 місць (діти, народжені з 02.09.2016р. по 01.09.2017р.) та дві старші групи – по 25 місць (діти, народжені з 02.09.2015р. по 01.09.2016р.). Загалом вміститься понад 170 дітей.

В.о. директорки ДНЗ №21 Анжеліка Зубрицька розповідає, що батьки почали реєструвати своїх дітей з самого ранку.

«Вже в 6 годині батьки записали кілька десятків дітей. Наразі отримано понад 100 заявок. Можна сказати, що ясельна група сформована, триває набір в інші групи», – зазначає Зубрицька.

За декілька днів до початку реєстрації на сторінці садочку розмістили покрокову інструкцію з використання платформи. Однак, багато батьків все ж приходять безпосередньо у заклад, щоб зареєструвати свою дитину. Цього робити не потрібно. Якщо ж у батьків виникають питання щодо реєстрації, то їх можна задати адміністратору закладу, контакти якого можна знайти на сторінці садочка у Фейсбуці.

Після отримання статусу «На розгляді», один з батьків або законний представник дитини протягом 10 робочих днів, зобов’язаний занести у садочок копії та оригінали документів. Реєстратор попередньо повідомить дату і час, а все для того, щоб не було черг.

Заступниця міського голови Вікторія Дротянко зауважує, що вже з 1 березня електронна реєстрація стане доступною у всі дошкільні заклади громади.

«Не так давно, до Дня святого Миколая ми відкрили новий садочок на вулиці Хоткевича і вже сьогодні успішно тут реалізується електронна черга. Батьки самостійно, з мобільного телефона чи комп’ютера можуть записати свою дитинку у відповідну групу садочка. І вже з 1 березня «Подоляночка» прийме діток, які записались через електронну чергу», – наголошує Дротянко.

СТАРТУВАЛА ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ У «ПОДОЛЯНОЧКУ»

 

СТАРТУВАЛА ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ У «ПОДОЛЯНОЧКУ»

 

СТАРТУВАЛА ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ У «ПОДОЛЯНОЧКУ»

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни