Стало відомо, які добові отримають калуські спортсмени і тренери

25 квітня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення, яким затвердив грошові добові норми витрат для забезпечення харчування учасників спортивних заходів місцевого рівня. 28 Квітня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 425 Ілюстративне фото. Добові норми витрат на харчування спортсменів і тренерів мають становити до 300 гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За цим рішення спортсмени, тренери, спортивні судді та інші учасники, які представляють дитячо-юнацьку спортивну школу  управління освіти та ДЮСШ «Сокіл», і  беруть участь у навчально-тренувальних зборах і спортивних змаганнях (чемпіонати, кубки, турніри, фестивалі, спартакіади, місцеві спортивні заходи, спортивні ігри України та області, міжнародні змагання) будуть отримувати виплати на харчування  – 100 гривень на день (якщо змагання чи збори проходять в містах обласного підпорядкування) і 150 гривень на день (відповідно в обласних центрах, містах-«мільйонниках» та за межами України).

Таке рішення у Калуші прийняли вперше. Як пояснила у коментарі «Вікнам» начальниця управління освіти Ірина Люклян, добові на харчування спортсмени та тренери отримували й раніше. Щоправда, тоді розмір таких виплат був чітко визначений на рівні держави: виплачували по 50, згодом — по 70 і так далі гривень на день. Зараз на рівні уряду визначено, що добові норми витрат на харчування спортсменів і тренерів мають становити до 300 гривень. Відповідно рішення у межах такої суми приймають органи місцевого самоврядування.

За словами Ірини Люклян, дитячо-юнацькі спортивні школи мають свої бюджети, якими передбачене фінансування на виплати добових на харчування спортсменів і тренерів відповідно до річного плану навчально-тренувальних зборів і змагань різного рівня.   

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни