США ввели санкції проти російських банків, чиновників та олігарха Потаніна – Новини України

США ввели санкції проти російських банків, чиновників та олігарха Потаніна - Новини України

Американська сторона оголосила про запровадження чергового пакету санкцій проти Росії. До списку потрапили десятки фінансових установ та особи, пов’язані з російським урядом. Про це повідомляє сайт Офісу з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів Сполучених Штатів.

– Сьогодні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) вносить 18 організацій, пов’язаних із сектором фінансових послуг Російської Федерації, до списку громадян особливих категорій та заблокованих осіб. Ці заходи є частиною зусиль уряду США щодо ще більшого обмеження спроможності уряду РФ фінансувати свою безсовісну війну проти України, – йдеться у заяві американського відомства.

Як зазначено в повідомленні, до списку обмежень внесені російський олігарх Володимир Потанін і члени його сім’ї – дружина Катерина, син Іван та дочка Анастасія. Обмеження запроваджено і проти інвестхолдингу “Інтеррос”, через який мільярдер володіє своїми активами.

Загалом під обмеження американської сторони потрапили понад 40 громадян РФ, пов’язаних з урядом РФ. Серед них – перший віцепрем’єр-міністр РФ Андрій Білоусов, віцепрем’єр-міністр РФ Дмитро Чернишенко, заступник міністра фінансів РФ Олексій Сазанов, РЗД Олег Білозеров.

Також США ввели санкції проти “Росбанку” та банку “ВТБ” разом з його дочірніми компаніями. Йдеться про 17 організацій – “ВТБ Девелопмент”, “СГ-Девелопмент”, оператор велопрокату в Москві “Сітібайк” та інші.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни