США оголосили про нову військову допомогу Україні: десятки Bradley і Stryker – Новини України

США оголосили про нову військову допомогу Україні: десятки Bradley і Stryker - Новини України

Фото: Ints Kalnins/REUTERS

У Білому домі анонсували черговий – один з найбільших з усіх раніше анонсованих – пакет військової допомоги для України.  Як повідомляє у Твітері  журналіст “Голосу Америки” Остап Яриш, сума допомоги – $2,5 млрд. 

В допомогу входить в тому числі в вісім систем ППО Avenger, 59 додаткових БМП Bradley, 90 колісних бронемашин Stryker, 53 бронемашини із протимінним та протиосколковим захистом MRAP, 350 бронемашин HMMWV, автомобілі підтримки, ракети, боєприпаси до HIMARS, артилерії та багато чого ще.

Повний перелік анонсованої допомоги:

Боєприпаси для ЗРК NASAMS 8 ЗРК Avenger. 59 БМП Bradley, 590 протитанкових ракет і майже 300 тис. 25-мм боєприпасів до них; 90 колісних бронемашин Stryker із 20 мінними катками; 53 бронемашини із протимінним та протиосколковим захистом MRAP; 350 бронемашин HMMWV; 20 тис. 155-мм артилерійських снарядів; 600 високоточних 155-мм артилерійських снарядів; 95 тис. 105-мм артилерійських снарядів; 11,8 тис. 120-мм мінометних снарядів; додаткові ракети для установок HIMARS; 12 машин для боєприпасів; 6 командно-штабних авто; 22 тактичні машини для транспортування зброї; авіаційні ракети для боротьби з радарами HARM; близько 20 тис. протитанкових ракет; 3 млн набоїв для стрілецької зброї; вибухове обладнання для розчищення загороджень; піхотні міни “Клеймор”; прилади нічного бачення; запчастини та інше спорядження.

Напередодні також 11 країн НАТО зобов’язались передати Україні танки, важку артилерію та системи ППО. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни