США оголосили новий пакет допомоги Україні, він містить системи ППО Avenger – Новини України

США оголосили новий пакет допомоги Україні, він містить системи ППО Avenger - Новини України

Україна отримає ще один пакет військової допомоги від Сполучених Штатів, який включатиме боєприпаси для систем протиповітряної оборони Patriot, ракети для HIMARS, а також системи Avenger. Про це повідомляє прес-служба американського Міністерства оборони.

– Сьогодні Міністерство оборони оголосило про додаткову допомогу в галузі безпеки для задоволення критично важливих потреб України в галузі безпеки та оборони. Цей пакет допомоги включає артилерійські, протитанкові засоби та боєприпаси, у тому числі десятки мільйонів набоїв для стрілецької зброї на суму до 300 мільйонів доларів, щоб допомогти Україні продовжувати захищати свою суверенну територію, – йдеться у повідомленні.

Що увійде до нового пакету допомоги від США:

додаткові боєприпаси для систем ППО Patriot; ракети AIM-7 для систем ППО; системи протиповітряної оборони Avenger; зенітні комплекси Stinger; додаткові боєприпаси для HIMARS; 155-мм та 105-мм артилерійські снаряди; 105-мм танкові боєприпаси; високоточні авіаційні боєприпаси; авіаційні ракети Zuni; боєприпаси для безпілотних авіаційних систем; протитанкові системи AT-4; понад 30 мільйонів набоїв для стрілецької зброї; обладнання та системи для розмінування; боєприпаси для руйнування перешкод; нічного бачення.

Пакет допомоги є 39-м і був санкціонований указом президента Джо Байдена для скорочення запасів військової техніки та спорядження зі складів міністерства оборони США після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни