Споживачам Станькової вже подали газ. Решті сіл — обіцяють подати до кінця дня

Нагадаємо, 26 січня о 22.45 у селі Верхня Верхнянської громади внаслідок ДТП було пошкоджено стальний газопровід діаметром 108 мм.

27 Січня,
2022,
16:15
Калуш

Переглядів: 614


Причиною відключення газу стала ДТП.

Внаслідок аварії без газопостачання залишилися 1378 споживачів в селах Верхня (665 будинків), Станькова (304 будинки), Гуменів (121 будинок), Негівці (234 будинки) та на хуторі Вилки (17 будинків) і Іванкова (37 будинків).

27 січня в мережі Фейсбук сільський голова Верхнянської громади Михайло Маліборсьбкий оприлюднив офіційне повідомлення газовиків про припинення газопостачання за підписом головного інженера Калуського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» Степана Винника. У документі зокрема зазначено, що «відновлення газопостачання споживачам буде проводитися після проведення ремонтних робіт та відшкодування завданих збитків винуватцем», інформують “Вікна”.

«За таке повідомлення, потрібно вибачитися, як мінімум, і негайно приступити до відновлення газопостачання. Після цього вже собі хай встановлюють винуватців та стягують збитки. На дворі середина зими, мінусова температура. Як люди мають опалювати житло? Хто відшкодує людям, якщо система опалення замерзне і вийде з ладу? Стягування збитків, може тривати роками», — прокоментував повідомлення депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Якимчук.

Втім до ремонтних робіт газовики приступили і без відшкодування збитків винуватцем ДТП. Як повідомив Степан Винник у коментарі «Вікнам», станом на 15.30 27 січня газ до споживачів села Станькова вже подали. Зараз тривають роботи з пуску газу до сіл Гументів і Негівці, а останнім селом, куди подадуть газ, буде Верхня. Це має статися до кінця дня 27 січня.

Суму збитків та втрати на проведення ремонтних робіт Степан Винник назвати відмовився.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни