Співачка Інна Воронова вибачилася, що опублікувала роботу ППО у Києві – Новини України

Співачка Інна Воронова вибачилася, що опублікувала роботу ППО у Києві  - Новини України

Співачка Інна Воронова вибачилася за те, що опублікувала в Інстаграм-історіях роботу ППО у Києві під час російського обстрілу 15 травня. Воронова спочатку указала геолокацію, де зняла відео, але згодом видалила публікацію. 

– Я хочу вибачитися перед українцями та українським народом. Я вчинила необдумано. Я дуже злякалася, виклала відео, була з дітьми вдома. Після першого коментаря я зрозуміла, що не можна було публікувати, і видалила буквально через дві хвилини. Я розумію, що відео могло мати погані наслідки, я вибачаюся. Я дуже люблю нашу країну Україну і бажаю нам якнайшвидшої перемоги над агресором. Вибачте мене, будь ласка, – заявила Воронова у відеозверненні.

На Інстаграм Воронової підписано 120 тисяч людей. Незважаючи на те, що співачка швидко видалила відео, воно розлетілося соцмережами. У Міноборони регулярно просять не викладати у соцмережі фото та відео роботи ППО та наслідки російських ударів, оскільки росіяни моніторять український інфопростір.

Останнім часом ім’я Інни Воронової було на слуху через ув’язнення її чоловіка Юрія Чернецького, якого звинуватили у розповсюдженні наркотиків. Співачка збирала 4 мільйони гривень на заставу для нього. У грудні Воронова заявила, що пішла від чоловіка, але згодом вони помирились. Співачка прихоидила до Чернецького у в’язницю та відправляла передачі. Але вже у квітні вони повідомили про розлучення. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Voronova ❤️ Singer (@voronova.official)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни